Infolinia Caritas Zostań wolontariuszem Pomoc dla Ukrainy Koordynatorzy lokalni Aktualności

Zamówienia/przetargi

27.01.2023

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza do złożenia oferty na dostawę bonów żywnościowych i towarowych

Zamówienie będzie przeprowadzone w ramach Projektu „Przeciw niesprawiedliwości", realizowanego na podstawie Umowy DFS-VI.7211.85.2021 z dnia 30.12.2021 r., pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a Zamawiającym, na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości, w zakresie udzielania pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom im najbliższym, udzielania pomocy świadkom i osobom im najbliższym dla jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych i niedziałających w celu osiągnięcia zysku, w tym stowarzyszeń, fundacji, organizacji i instytucji na lata 2022-2025.
Projekt sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

zapytanie ofertowe E16-01-2023.pdf

zał. 1 - Formularz ofertowy