Drzewo Życia

Drzewo Życia - www.png

Od początku Adwentu do świąt Bożego Narodzenia wolontariusze SKC kwestują w swoich środowiskach na rzecz najuboższych rodzin w Afryce. W ramach akcji "Drzewo życia" będą zbierać pieniądze na zakup sadzonek awokado dla rwandyjskich rodzin. Sposobem na przyjście z pomocą głodującym jest przekazanie im do hodowli sadzonek drzewek awokado, owocu znanego w ich kraju jako bardzo pożywny i bogaty w witaminy.

Każda sadzonka awokado kosztuje 35 złotych. Ich zakup i dystrybucja będą koordynowane w Rwandzie. Zajmuje się tym misjonarz, który za przekazane przez nas pieniądze zakupi drzewka awokado i przekaże je rodzinom najbardziej potrzebującym pomocy.

Wspomóż akcje, pomagając nam sadzić drzewka awokado w Rwandzie:

Awokado 1.jpg

Zakup jednej sadzonki awokado