Kontakt

  • Biskupa Czesława Domina 8
    75-061 Koszalin
  • tel. 0048 94 342 36 90
    fax 0048 94 346 21 75
  • sekretariat.koszalin@caritas.pl
  • Nr konta: PKO BP S.A. I/O Koszalin
    82 1020 2791 0000 7102 0009 0639
  • Zobowiązania parafii
    68 1020 2791 0000 7602 0243 9404
  • Wypożyczalnia sprzętu medycznego
    75 1020 2791 0000 7602 0138 7604
  • Nasza Organizacja Pożytku Publicznego - "Caritas Pomagam Bliźniemu"
    KRS 0000 274 950

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek: 10:00 - 16:00

wtorek-czwartek: 9:00 - 16:00

piątek: 9:00 - 14:00

 

KASA czynna:

poniedziałek: 10:00 - 15:45

wtorek: 9:00 - 15:45

 

  1. ks. Tomasz Roda – dyrektor
  2. Jacek Krzyżanowski - zastępca dyrektora, jkrzyzanowski@caritas.pl
  3. Sekretariat –  sekretariat.koszalin@caritas.pl; 94 342 36 90, (wewn. 20)
  4. Joanna Burczak - zastępca głównego księgowego, jburczak@caritas.pl (wewn. 23)
  5. Karolina Kowalczyk - kasa, kkowalczyk@caritas.pl, (wewn. 22)
  6. Agnieszka Pluta - koordynator projektów, apluta@caritas.pl
  7. Mateusz Kaczmarek - koordynator akcji, koordynator Programu "SKRZYDŁA" (wew. 33), wypożyczalnia sprzętu medycznego (wewn. 41),              mkaczmarek@caritas.pl
  8. Kacper Banach - kontakt z mediami, koordynator Szkolnych Kół Caritas, kbanach@caritas.pl, (wewn. 33)

 

 

Kontakt:

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
ul. bpa Cz. Domina 8, 75-061 Koszalin

tel. +48 94 342 36 90, fax +48 94 346 21 75
e-mail: sekretariat.koszalin@caritas.pl
© Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Wykonanie: strony internetowe słupsk
Wspierają nas:
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png
  • PKO_FND_LOGO_RGB.jpg
  • port.png
  • selgros.png