10.05.2016

Zapraszamy na festyn rodzinny

mama.jpg

W sobotę 28 maja w swoje progi zaprasza wszystkich chętnych koszaliński Dom dla Kobiet i Kobiet z Dziećmi "Nadzieja". Będzie to majówka w stylu rodzinnym: zabawy rodziców z dziećmi oraz integracja między sobą jak i z mieszkankami Domu - kobietami, dla których słowo "rodzina" czasem brzmi gorzko. Warto przez wspólnie spędzony czas pomóc im zbudować na nowo obraz szczęśliwej rodziny.

W programie festynu zaplanowano grill, zabawy, loterię fantową, rozgrywki sportowe, zajęcia plastyczne.

- Chcemy otworzyć naszą bramę, zaprosić w nasze progi mieszkańców miasta, żeby nas poznali - poinformowała Judyta Kosiec z Centrum Kryzysowego dla Kobiet i Kobiet z Dziećmi.
Placówka w ostatnim czasie się zmienia, przechodzi remonty, a także coraz bardziej aktywizuje swoje podopieczne, żeby i one aktywnie uczestniczyły w jej promocji. Tym razem upieką ciasta, przygotują kawę, herbatę i specjały z grilla, z których dochód będzie przeznaczony na prace remontowe.
Festyn odbędzie się w sobotę 28 maja o godz. 13 na podwórzu Domu dla Kobiet i Kobiet z Dziećmi "Nadzieja" na ul. Harcerskiej 17 w Koszalinie.
Organizatorem festynu jest Centrum Kryzysowe dla Kobiet i Kobiet z Dziećmi i Fundacja Moja Mama i Ja.